KURTOĞLU FİLTRE

ÜRÜNLERİMİZ / POLEN

Günümüzde araçların artık tamamına yakını Klimalı olup yaz kış durumuna göre aracın içersine soğuk sıcak hava vermektedir.Klimaların araç içersine temiz ve sağlıklı hava verebilmesi için POLEN FİLTRE kullanılması gerekmektedir.
Dışardaki harici hava içersinde toz ve kötü kokular aynı zamanda polenlerin içeriye girmesini engelleyen filtre sistemine POLEN FİLTRE denir.

POLEN FİLTRELER özel kağıttan üretilmekte olup ( Karbonlu , karbonsuz ) aracın havalandırma girişine yerleştirilir.
POLEN FİLTRELER yol durumuna ve hava şartlarına göre belli aralıklarda değiştirilmesi gerekmektedir.
POLEN FİLTRELERİN ideal değiştirme süreleri 10,000 ile 15,000 km arasıdır.Yaz ve kış mevsimlerine girerken de POLEN FİLTRELERİN değiştirilmesi tavsiye edilir.
Klima çalıştığında aracın içersine giren havanın girişi az veya kötü kokular giriyorsa filtrenin miadına bakılmadan değiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü POLEN FİLTRESİ eskimiştir.

 

 

 

Filtre sektöründe çalışmakta olan Kurtoğlu Filtre Ltd.Şti. miz 1998 yılında Adapazarı Dörtyol Merkez Sanayide kurulmuş olup, 200m2 mağazasında müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

1998 yılında kurulan Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti. öncelikle kalite vizyonunu ön planda tutmuştur. Bu çerçevede hizmet hayatını sürdüren Kurtoğlu Filtre, Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen filtre markalarını da çatısı altında barındırmaktadır. 

Vizyonu ve misyonu başarı olan ve siz değerli müşterilere her an daha iyi hizmet vermek için çalışan Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti.nin adres, telefon, faks ve e-mailine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.