KURTOĞLU FİLTRE

ÜRÜNLERİMİZ / YAKIT

Taşıma ve depolama esnasında veya başka sebeplerle, yakıtların içersinde viskotesine uygun olmayan partikül, su ve değişik karışımlı kimyasallar bulunur. Bu karışımlar motor üzerindeki yakıt sistemleri ve enjektörlerde ciddi aşınmalara sebebiyet verir. Sonucunda beklenmedik arızalar meydana gelir.

Bu istenmeyen karışımları süzerek yanma odasına temiz ve sağlıklı yakıtın gitmesini sağlamak için kaliteli YAKIT FİLTRESİ kullanılmalıdır. Yakıt filtresi aynı zamanda yüksek performans ve yakıt tasarrufu sağlar, motorun ömrünü uzatır.

 

 

 

 

 

 

Filtre sektöründe çalışmakta olan Kurtoğlu Filtre Ltd.Şti. miz 1998 yılında Adapazarı Dörtyol Merkez Sanayide kurulmuş olup, 200m2 mağazasında müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

1998 yılında kurulan Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti. öncelikle kalite vizyonunu ön planda tutmuştur. Bu çerçevede hizmet hayatını sürdüren Kurtoğlu Filtre, Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen filtre markalarını da çatısı altında barındırmaktadır. 

Vizyonu ve misyonu başarı olan ve siz değerli müşterilere her an daha iyi hizmet vermek için çalışan Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti.nin adres, telefon, faks ve e-mailine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.