KURTOĞLU FİLTRE

ÜRÜNLERİMİZ / SU

Gelişen ve büyüyen dünyamızda , yerleşim alanlarının, sanayi tesislerinin hızla çoğalması ; su tüketimini hızlandırmış , gerek kirlenen çevremiz gerekse su kaynaklarının sabit olması,her türlü suyun arıtılarak kullanımını zorunlu kılmıştır. Kullanılacak ve içilecek suyun ;tadının leziz, yumuşak ve korozif etkilerden uzak olması ;sağlıklı ve güvenli kullanım için en başta gelen şartlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.Suyun arıtılması ; tesisatların tıkanmasını önlediği gibi, enerji tasarufu sağlar .Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti. olarak TRUE-LIFE® WATER TREATMENT SYSTEMS'in su arıtma ile ilgili çok geniş bir yelpazede kapasiteli ,hızlı hizmetler sunmaktadır.

TRUE-LIFE® WATER TREATMENT SYSTEMS ile , size ilk yatırım maliyeti düşük , verimli arıtma sistemleri kurmanızı sağlarken , satış sonrası ilk elden teknik servis , danışmanlık yedek parça ve dünya standardında sarf malzeme temini imkanı sağlar. TRUE-LIFE® WATER TREATMENT SYSTEMS , su arıtma ile ilgili her tip ve  debide ; komple otomatik su arıtma sistemler , kontrol valfleri , kompozit basınçlı mineral tankları , filtre kapları , filtre kartuşları , iyon değiştirici reçineler , doğal zeolitler , aktif karbon , antrasit , kuatrz kum , polifosfat kristalleri vs diğer arıtma minerallerini , reverse osmosis membranları ve membran kaplarını , ultraviolet lamba ve sterilizerleri vs . temin etme imkanı sağlar. 

Filtre sektöründe çalışmakta olan Kurtoğlu Filtre Ltd.Şti. miz 1998 yılında Adapazarı Dörtyol Merkez Sanayide kurulmuş olup, 200m2 mağazasında müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

1998 yılında kurulan Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti. öncelikle kalite vizyonunu ön planda tutmuştur. Bu çerçevede hizmet hayatını sürdüren Kurtoğlu Filtre, Dünyanın ve Türkiye'nin önde gelen filtre markalarını da çatısı altında barındırmaktadır. 

Vizyonu ve misyonu başarı olan ve siz değerli müşterilere her an daha iyi hizmet vermek için çalışan Kurtoğlu Filtre Ltd. Şti.nin adres, telefon, faks ve e-mailine ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.